Būk autentiškas

0 Comments
Featured Image

Klaidžioju dažnai po savo minčių labirintą ir bandau atsakyti į keletą paprastų klausimų: kas aš esu? Kodėl taip elgiuosi kaip elgiuosi? Kas mane motyvuoja? Kas skatina siekti geresnio gyvenimo? Kas mane nuvilia? Kodėl dažnai užstringu kaip žiurkėnas bėgimo rate ir negaliu iš jo ištrūkti?..

Ir štai ištrauka iš vienos knygos privertė vėl susimąstyti ir pažvelgti į gyvenime kitu kampu.

Didžiausia dovana, kokią galime dovanoti patys sau, yra įsipareigojimas gyventi autentišką gyvenimą. Tad būk ištikimas sau. Tai nelengva. Turi atsispirti visuomenės pagundoms ir pradėti remtis savo vertybėmis. turi stengtis įgyvendinti savo svajones. Prisiliesti prie savo esybės širdies, pamatyti save tokį, koks esi iš tikrųjų, pažinti savo silpnybes, savo privalumus, savo tikruosius troškimus ir neišsakytas viltis. Ir galų gale turi suprasti, kokia linkme tave veda pasirinktas gyvenimo kelias. Kiekvienas priimtas sprendimas ir kiekvienas žingsnis turi atspindėti tavo ryžtą gyventitikrą gyvenimq. Puoselėk ištikimybę sau. Kaip pradėsi taip gyventi, tavęs laukia nepaprasta sėkmė – didesnė, nei kada galėjai išsivaizduoti.

– Robin Sharma, iš knygos „Slapti vienuolio, kuris pardavė Ferrarį, laiškai“

Aš vis dažnai pasiduodu visuomenės primestoms taisyklėms ir išduodu save. Aš per dažnai vis dar sakau „TAIP“, kaip turėčiau sakyti „NE“. Bet gyvenimas yra dėl to nuostabus, kad mes galime kiekvieną dieną mokytis. Žinoma, jei patys to norime. Niekas kitas už mus neišmoks, niekas kitas nenugyvens mūsų gyvenimų. Niekam kitam nerūpi mūsų problemos. Bet jei mes mylėsime patys save, skirsime laiko pamąstymams ar tiesiog pabuvimui su savimi, visada atsiras galimybės ir tik nuo mūsų priklausys kurią kryptį pasirinksime ir eisime tolyn.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top