Apie mane

Rimas Sukarevičius
Rimas Sukarevičius

Esu Rimas, gimiau ir užaugau Lietuvoje, nuostabioje vietoje netoli Utenos – Medeniuose.

Gyvenime taip susiklostė, kad turėjau galimybę pamatyti pasaulį. Įsimylėjau vieną šalį, kurioje dabar ir gyvenu. Ji pakerėjo mane savo nepaprastu grožiu ir tvarka. Gal jau numanote kur gyvenu? Ne… Tai Šveicarija. Nors ir ši šalis tapo mano naujais namais, visada širdyje liksiu lietuviu ir į gimtinę grįžtu su didžiausiu džiaugsmu. Juk čia prasidėjo mano gyvenimo istorija…

Fotografija domėjausi jau nuo mažų dienų. Fotoaparatas šiandien keliauja beveik kiekvieną dieną kartu su manimi. Tai mano neišskiriamas draugas 🙂

Šitame puslapyje rasite daug nuotraukų iš mano kasdienybės, kelionių ir t.t. Čia taip pat rasite mano pamąstymų apie gyvenimą, citatų, ištraukas iš knygų ir dar daug kitų dalykų. (Dėl rašybos klaidų atsiprašau, nesu diplomuotas raštininkas. Jei rasite kokią kuri labai badis akis, parašykite man asmeninę žinutę.).

Mano gyvenimą užkariavo ne vien tik fotografija. Ilgą laiką sportuoju karatė. 2015 metais pasiekiau vieną iš savo tikslų ir išlaikiau karatė juodo diržo (1 Dan) egzaminą. Laukia dar ilgas kelias į priekį. Nuo dabar prasideda pats įdomumas.

Dar vienas dalykas man labai patinka kurį jau praktikuoju vienus metus. Gal pabandysite atspėti? 🙂 Nesugalvojate… Gyvenime visada norėjau išmokti šokti. Tad jau daigiau nei vienus metus šoku salsa bachata. Tai kaip ir kovos menai padeda atsipalaiduoti ir pabėgti nuo kasdienybės, priverčia džiaugtis mažomis akimirkomis.

Paskutiniu metu stengiuosi gyventi aktyvų gyvenimą ir kuo daugiau laiko praleisti gamtoje. Daugiau važiuoju dviračiu ar einu tiesiog pasivaikščioti esant bet kokiam orui.

Mano gyvenimo tikslą atspindi ši citata.

Juoktis dažnai ir iš širdies, laimėti protingų žmonių pagarbą ir vaikų meilę, pelnyti sąžiningų kritikų pripažinimą ir iškęsti netikrų draugų išdavystę, suprasti grožį, matyti puikiausius kitų jų bruožus, palikti po savęs pasaulį bent truputį geresnį: ar išauklėjus sveiką palikuonį, ar išpuoselėjus sodo lopinėlį, ar patobulinus visuomenės gyvenimą, žinoti, kad nors vienai gyvybei Žemėje kvėpuoti buvo lengviau, kad gyvenai ir tu. Štai kas yra sėkmė.
– RALPH WALDO EMERSON

Šiam kartui tiek, ačiū, kad apsilankei mano puslapyje ir domiesi mano skelbiamu turiniu.

Pagarbiai,
Rimas

Sorry, the comment form is closed at this time.

top