Apie mane

Esu Rimas Sukarevičius, gimiau ir užaugau Lietuvoje nuostabioje vietoje netoli Utenos – Medeniuose.

2012 metais atvykau gyventi į Aarau, vienamą gražų Šveicarijos miestą. Šiuo metu gyvenu Oberentfelden miestelyje.

Fotografija domėjausi jau nuo mažų dienų. Fotoaparatas šiandien keliauja beveik kiekvieną dieną kartu su manimi. Tai mano neišskiriamas draugas 🙂

Dėl to šitame puslapyje rasite daug nuotraukų iš mano kasdienybės, kelionių ir t.t. Čia taip pat rasite mano pamąstymų apie gyvenimą, citatų, ištraukų iš knygų ir dar daug kitų dalykų. (Dėl rašybos klaidų atsiprašau, nesu diplomuotas raštininkas. Jei rasite kokią kuri labai badis akis, parašykite man asmeninę žinutę.).

Mano gyvenimą užkariavo ne vien tik fotografija. Ilgą laiką sportuoju karatė. 2015 metais pasiekiau vieną iš savo tikslų ir išlaikiau karatė juodo diržo (1 Dan) egzaminą. Š.m. (2019 m.) gruodį turiu tikslą pasiekti 2 Dan.

Dar vienas dalykas man labai patinka kurį jau praktikuoju vienus metus. Gal pabandysite atspėti? 🙂 Nesugalvojate… Gyvenime visada norėjau išmokti šokti. Tad jau vienus metus šoku salsa ir daugiau nei pusė metų bachata. (šiandien yra 2019.03.14) Tai kaip ir kovos menai padeda atsipalaiduoti ir pabėgti nuo kasdienybės, priverčia džiaugtis mažomis akimirkomis.

Paskutiniu metu stengiuosi gyventi aktyvų gyvenimą ir kuo daugiau laiko praleisti gamtoje. Daugiau važiuoju dviračiu ar einu tiesiog pasivaikščioti esant bet kokiam orui.

Ko nemėgstu, tai kiurksoti prie TV. Geriau pasiimu gerą knygą ir praleidžiu laiką skaitydamas. Tiesa pasakiu, skaitymo džiaugsmą atradau prieš kokius tris metus. Nes seniau nuo skaitymo mane nubaidė mokykloje verčiami skaityti nuobodūs kūriniai. Kada nors kaip sukaupsiu pakankamai patirties, gal būt parašysiu ir kokią knygą 😀 Turiu daug viskokių idėjų ir svajonių. Kaip sakoma kiekviena kelionė prasideda nuo pirmo žingsnio…

Šiam kartui tiek, ačiū, kad apsilankei mano puslapyje ir domiesi mano skelbiamu turiniu.

Pagarbiai,
Rimas